הורדת שיער בלייזר

הורדת שיער בלייזר

מה היא הדרך הנכונה והיעילה ביותר להעלמת שיער לצמיתות? האם שיטת הלייזר נכונה לכל אחד ואחת? האם ישנן סכנות בהליך אסתטי זה? למה לבחור דווקא בשירותים של רוז קליניק?

אין ספק כי מה שנכון היה לימים עברו אינו נכון עוד לאופנה ולעידן המודרני. אם בעבר היה נחשב שיער הגוף של הגברים לסממן גברי מובהק אזי כיום אין זה כך. נכון להיום גברים ונשים מעדיפים להסיר את שיער גופם בכל הדרכים אפשרויות ואין ספק כי הדרך הנכונה והמשתלמת ביותר להסרת שיער היא בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת, הלייזר.

על מנת להגיע אל התוצאות האיכותיות ביותר חשוב מאוד לדעת ולהבין את המשמעויות של הורדת שיער בלייזר. טיפול בלייזר הינו טיפול המצריך ידע רב וכמו כן מיומנות. זאת על מנת להגיע אל אחוזי הסרת השיער הגבוהים ביותר.

כמו כן הורדת שיער בלייזר הינו תהליך האורך מספר מפגשים כאשר בסופו של התהליך ניתן יהיה להיפטר מהשיער לצמיתות. אומנם טיפול אסתטי זה עולה כסף בטווח המיידי אולם לאורך זמן ההימנעות משימוש בשעוות למיניהן או סכיני גילוח יחסכו לכם הרבה כסף.

הורדת שיער בלייזר אינה רק עניין של חסכון כספי. הורדת שיער לצמיתות היא בעיקר חופש מעיסוק מתמיד בכל הקשור לשיער בבית השחי, ברגליים, בחזה בגב וכולי. הורדת השיער לצמיתות בלייזר זו המיומנות של רוז קליניק.

איך בוחרים היכן להסיר שיער לצמיתות?

ישנם כיום הרבה מאוד מכונים וקליניקות העוסקות בהסרת שיער בלייזר ואלו משתמשים במגוון מכשירים להסרת שיער. לא כולם מכשירי לייזר, וגם אלו שכן לא עובדים באותה צורה, כשההבדל יכול לעלות לכם בכוויות קשות או פשוט תוצאות לא מספקות. על מנת למצוא את המקום הבטוח ביותר והאיכותי ביותר מומלץ להסתמך על ניסיונם של אחרים ועל חוות דעתם. לרוז קליניק יש הרבה מאוד לקוחות ומטופלים מרוצים ונאמנים ההולכים יד ביד איתנו לאורך שנים רבות. ברוז קליניק מקפידים על מתן שירות מעולה באווירה אינטימית ומשפחתית.

שנים של מאבק עיקש בכל שערה ושערה, עם פינצטה, עם שעווה, עם מכונות גילוח, לא תמיד עשו את שלהן, אז עכשיו הגיע הזמן לחשוב על טיפול מעמיק ורציני יותר, טיפול לייזר בכל הגוף. זה אומנם יקר יותר אך זה הרבה יותר נוח, יותר בטוח, והכי חשוב, עושים את זה פעם אחת וגומרים עם השיער לתמיד.

הורדת שיער בלייזר, הפך זה מכבר לאחד הטיפולים הקוסמטיים הפופולאריים ביותר בעולם האסתטיקה. אנחנו יכולים לראות נשים (וגם גברים) רבות שעוברות את זה, בגילאים שונים, חלקן עוברות את זה מיד בגיל 18 במטרה שלא להתמודד יותר עם הצורך לבצע הסרת שיער בכל הגוף בדרכים אחרות, פחות נעימות, אחרות עושות את זה בגיל מתקדם יותר. יש נשים שמעדיפות לא לעבור טיפול הורדת שערו בלייזר בכל הגוף אלא בוחרות אזור ספציפי בו תהליך ה”שיעור” שלהן גדול יותר והן מתקשות להתמודד עם הסרתו מעת לעת. כך נוצרו טיפולי הסרת שיער בבטן, בבית שחי, ברגליים, במפשעה, בפנים ובאזורים אחרים בגוף.

היתרונות של טיפולי הורדת שערות בלייזר הם, מדובר בטיפול מאוד פשוט, שנמשך חצי שעה עד שעה, הוא כולל מספר מפגשים (תלוי באזור הטיפול), הוא מתבצע בצורה מהירה וחדה, ללא צורך בהרדמה, גם לא בטיפול אלחוש. היתרון הגדול של טיפול הורדת שערות בלייזר הוא, מדובר על טיפול שמסיר שיער לצמיתות, אחרי שמסיימים את המפגשים, אין צורך לחזור על הטיפול ואין צורך עוד להשתמש במכשירים או תכשירים להסרת שיער. שיעור ההצלחה של הטיפול מגיע ל-90 אחוז.

 

טיפול הורדת שיער בלייזר מתבצע על ידי איש מקצוע (רופא או קוסמטיקאית מוסמכת), במהלך הטיפול הלייזר מחמם את שורשי השיער מתחת לעור ולמעשה מסיר אותן, בכך הוא מונע מהשיער לגדול. הטיפול יכול להתבצע בכל חלק של הגוף, לרוב בוחרים לעשות אותו בחלק אחד ולהמשיך הלאה, למרות שיש נשים שמבקשות לעבור טיפול הסרת שיער בכל הגוף “במכה אחת”.

חשוב להבהיר שתי נקודות, אומנם הטיפול יכול להתבצע על כל מטופל ומטופלת אך העדפה היא לא לעשות את זה על בעלי עור בהיר מאוד, שכן הלייזר יכול לגרום אצלם לכוויות בעור. נקודה שנייה שיש להדגיש, הטיפול כשלעצמו אינו כואב, אך כן תחושו תחושת צריבה והתחממות באיזור בו תטופלו.

על מנת ליהנות מטיפול הורדת שערות בלייזר מקצועי ואיכותי, אנחנו מזמינים אתכן להגיע למרפאת רוז קליניק, שם תיהנו מטיפול מסור של קוסמטיקאיות מנוסות וותיקות, שישמחו לתת לכן את כל המידע ההכרחי על טיפול הורדת שיער בלייזר.

לפגישת ייעוץ ללא התחייבות חייגי 08-6513032 / 054-2244686
או השאירי פרטים